Przejdź do

Skuteczne SEO
pozycjonowanie
stron w Google

Ponad 900 projektów
dla największych marek.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Quisque mi erat, eleifend vel est consectetur, fringilla varius velit.
Vestibulum placerat justo nec orci scelerisque dictum. Proin a felis massa.

skuteczne pozycjonowanie

  Contact us

  Contact us


  Zgody

  Your data is secure.

  Najlepsza strategia SEO dla Twojego biznesu

  Od lat współpracujemy z największymi brandami i znamy mechanizmy ich działania. Pomożemy Ci uzyskać najlepsze wyniki w wyszukiwarce.

  Najlepsza strategia SEO dla Twojego biznesu

  Wzrost ruchu organicznego o 38% w ciągu pół roku

  Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Na jego czele stoi Paweł Gontarek – SEO Zgred – wybitny specjalista w zakresie SEO, działający na rynku europejskim od 2007 roku. Powierzając nam swoją stronę, możesz mieć pewność, że zajmą się nią profesjonaliści.

  Wzrost ruchu organicznego o 38% w ciągu pół roku

  Efekty widoczne w Top3

  Nasz zespół SEO sprawi, że Twoja strona uzyska zdecydowanie lepsze wyniki w wyszukiwarce. Dzięki temu zwiększy się na niej ruchu, co w efekcie doprowadzi do wzrostu rozpoznawalności Twojej firmy wśród klientów oraz zwiększenia sprzedaży.

  Efekty widoczne w Top3

  Poznaj naszych specjalistów

  Mateusz Malinowski

  Mateusz Malinowski

  SEO Manager

  Posiada doświadczenie w prowadzeniu ponad 100 projektów SEO. Pracuje w Fabryce Marketingu jako SEO Manager, gdzie jest odpowiedzialny za tworzenie kompleksowych strategii SEO (rynek krajowy i zagraniczny), audytowanie serwisów, rekomendacje content marketingowe pod kątem SEO, proces linkbuilding’u oraz szkolenie klientów. Ponadto zarządza działem SEO oraz Contentu. Wierzy, że dobry klient to klient świadomy, dlatego z przyjemnością i lekkością dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą. Szkolił w takich firmach jak: CodeMedia, Blue Media, Skarbnica Narodowe, El Digital, AW+. Występuje na licznyc meetup’ach.